Słuchawki taktyczne aktywne Nitecore NE20 Black (NE20_CLASSIC_BLACK)

Dodaj opinię Kod:  428299088
NRR (Ocena tłumienia hałasu)
  • 26 dB

Słuchawki taktyczne aktywne Nitecore NE20 Black (NE20_CLASSIC_BLACK)

Dodaj opinię Kod:  428299088

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Douszne słuchawki z redukcją szumów przeznaczone dla strzelców sportowych, żołnierzy i innych umundurowanych pracowników wojska. Produkt spełnia normę wodoodporności IPX5 (pełna ochrona przed strumieniami wody). 

Słuchawki skutecznie redukują hałas o 26 dB. W hałaśliwym otoczeniu śledzą i wzmacniają cichsze dźwięki, takie jak ludzki głos, oraz redukują impulsy dźwiękowe o dużej głośności (hałas na budowie) do bezpiecznego poziomu 82 dB w ciągu 0,01 sekundy. Zapewnia to nieprzerwaną komunikację w hałaśliwym otoczeniu.

Dzięki Bluetooth 5.3 można łączyć się z innymi urządzeniami, takimi jak telefon. Mikrofon o mocy 38 dB zapewnia czysty dźwięk, a pojedynczy przycisk ułatwia regulację głośności i sterowanie połączeniami telefonicznymi.

Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wielu godzinach użytkowania. Przy maksymalnym czasie odtwarzania wynoszącym 32 godziny, słuchawki działają przez 8 godzin na jednym ładowaniu, a dzięki etui ładującemu czas ten wydłuża się o kolejne 24 godziny. Ponadto mają 3 tryby pracy: standardowy, ulepszony i cichy.

Tryby pracy:
Standardowy - wzmocnienie dźwięków zewnętrznych,
Enhanced - ulepszone wzmocnienie dźwięków zewnętrznych,
Silent - wyciszenie dźwięków zewnętrznych.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.